• +90 505 057 84 86

Jeep Safari

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Jeep Safari

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Adrenalin
  • Süre :
    Günübirlik

Dağ yolları, nehirler ve Marmaris'in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda dolu dolu bir seyahat, Jeep Safari.

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Jeep Safari Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Otelden servis ile alma, otele servisi le geri bırakma, sigorta, öğle yemeği, rehberlik.

Fiyata Dahil Olmayanlar

İçecekler

Marmaris'in yeryüzü şekillerini dolu dolu, eğlenceli bir seyahat ile yeniden keşfetmek istemez misiniz?

Marmaris'in en gözde aktivitelerinden birisi de Marmaris Jeep Safari Turu. Toz, taş ve çamurlu dağ yollarında, nehirler ve Marmaris'in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence.

 

Jeep Safari 4x4 arazi araçlarında her jeep'te 4 ila 8 kişiden oluşan gruplarla yapılıyor. Turlar çok eğlenceli. Hem doğal güzellikler arasında Marmaris'in çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı, hem de macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkanı. Turlar genelde sabahın erken saatlerinde başlıyor. Nehir, orman ve köy yollarında safari sonrasında Marmaris'in köylerinden birinde öğlen yemek molası veriliyor.

Marmaris ve çevresinin tüm güzellikleri, Jeep Safari Turu ile ayaklarınızın altında...

 

Yöresel yemekleri tadıyorsunuz. Sonrasında safariye devam ve Marmaris'e dönüş. Marmaris tatilinizde bu şekilde sabahları 5-6 jeep arka arkaya grup halinde tura katılan özellikle yabancı turistleri sık sık görürsünüz. Turlar Genellikle Bozburun yarımadasında, Gökova Körfezi civarında, Orhaniye-Kızkumu, Hisarönü, Bozburun, Çiftlik, Turunç, Akyaka ve Akbük bölgelerine yapılmakta.

 

Tur Programı

Tur Programı

Taşlı, tozlu yollarda seyahat tecrübe etmek için Jeep Safari turuna katılmak istemez misiniz? Yol boyunca muhteşem doğa manzarası eşliğinde safari, macera ve ormanın derinliklerinde gizlenmiş muhteşem şelaleler... Jeep Safari turunda yaşayacaklarınızdan sadece birkaçı. Deneyimli sürücüler tarafından yönlendirilen cip üzerinde, muhteşem manzaralı şelale ve el değmemiş koylarıyla Marmaris'in keyfine varacaksınız.

 

Süre:

7 saat (10:00 - 17:00 saatleri arasında her gün)

 

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00