• +90 505 057 84 86

Scuba Diving

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Scuba Diving

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Adrenalin
  • Süre :
    Günübirlik

Dağ yollarında, nehirler ve Marmaris'in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence.

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Scuba Diving Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Otelden servis ile alma, otele servis ile geri bırakma, sigorta, öğle yemeği, bütün ekipmanlar.

Marmaris'in su altındaki doğal güzelliklerini eşsiz bir deneyimle keşfetmeye hazır mısınız?

Marmaris, dalış turizmi alanında Türkiye'nin önemli merkezlerinden. Marmaris ve çevresin 52 adet dalış noktası mevcut. Gerek eğitimli dalgıçlar, gerekse yeni başlayanlar için çevre koylara düzenlenen pek çok dalış turu imkânı var.

 

Teknelerde her türlü dalış donanımı bulunduğundan malzeme almanıza bile gerek yok. Klasik bir dalış turu ortalama 15-20 kişilik olarak yapılıyor. Alınan eğitimden sonra sertifikalı gözetmenler eşliğinde Marmaris'in berrak sularında ve muhteşem deniz altı ortamında dalış keyfi başlıyor.

 

Marmaris'in başlıca popüler dalış noktaları; Baca Mağarası, Sarı Mehmet Burnu, Keçi Adası Feneri, Hayıtlı Burnu, İnce Burnu Feneri, Abdi Reis Koyu, Yazıh Kayalıkları, Aksu Koyu, Kutuk Burnu ve Kadırga Burnu.

 

Su altında unutulmaz bir doğa deneyiminin hatırasını ölümsüzleştirip, değerli bir Marmaris anısı yaşayın.

 

Dalış alanlarında derinlikler 30 ila 50 metre arasında değişmekte. Baca Mağarası en popüler dalış noktalarından ve özellikle sualtı fotoğrafçılığı için çok uygun bir ortama sahip. Mağaranın girişi 14. metrede ve çıkışta derinliği 4 metreye düşüyor. Dalış tutkunları için Baca Mağarası ilk seçeneklerden. Turunç ve İçmeler arasında dalış yapmak isteyenler için Sarı Mehmet Burnu ideal. Abdi Reis Koyu da Marmaris'in çıkışında ve bölge "Akvaryum" olarak adlandırılmakta.

 

Marmaris'e gelip de dalış turuna katılmadan ve sualtı ortamının keyfine varmadan ayrılmamanız tavsiye edilir.

 

Tur Programı

Tur Programı

Su altı yaşamının gizemi! Tüm beceri düzeyleri için bir su altı tecrübesi. Ilık ve berrak sularda sertifikalı dalgıçlar eşliğinde dalış turlarımız, tam kaliteli ve lisanslı öğretim elemanları ile donatılmıştır.Yolda ilk kez dalış yapacak dalgıçlar tanıtım dalışları için dalış öğretmenleri tarafından bilgilendirilirler.

 

İki dalış yaklaşık 20-30'ar dakika olacaktır. Eğer bir acemi iseniz o zaman su işaretleri, ve yüzme teknikleri altında, ekipman kullanımı hakkında tam bir dalış eğitimi alabileceksiniz. Ayrıca film ve resimlerin bulunduğu DVD'leri satın alabilirsiniz ve aynı zamanda bir dalış sertifikası satın alabilirsiniz.

 

Süre:

6,5 saat (10.00 - 16.30 saatleri arasında)

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00