• +90 505 057 84 86

Dalyan Tekne Turu--70 TL

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Dalyan Tekne Turu--70 TL

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Kültür Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Dalyan, tarihi zenginliği, doğal ve coğrafi güzellikleri ile tatilcilerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelen bir tatil beldesi. Siz de mutlaka görmelisiniz!

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Dalyan Tekne Turu--70 TL Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Otelden servisle alma, otele servisle geri bırakma, sigorta, öğle yemeği, İztuzu Plajı, çamur banyosu, rehberlik.

Dünyaca ünlü doğal ve coğrafi güzelliğe, tarihi bir zenginliğe sahip Dalyan'ı görmeyecek misiniz?

Dalyan, Marmaris'in 80 kilometre güneydoğusunda bulunan, yerli ve yabancı tatilciler için çok popüler bir tatil beldesi.

 

Dalyan, coğrafi yapısı, sazlık kanal nehirleri, Kaunos kaya mezarları ve antik kent kalıntıları, çamur banyosu ve termal kaynakları ile birlikte Caretta Caretta isimli deniz kaplumbağalarının üreme alanı İztuzu plajı ile çok meşhur. Tatilciler açısından mutlaka görülmesi tavsiye edilen yerlerden biri.

 

Yanınızda Ne Getirmelisiniz?:

Mayo veya şort, güneş kremi, havlu, kamera.

 
 

 

 

Tur Programı

Tur Programı

Doğa güzelliklerinin tarihin sırlarıyla ve muhteşem güzellikleriyle birleştiği belde. Bu harika yöreye Marmaris'ten günlük turlarımız vasıtasıyla gidebilir, İztuzu (Kaplumbağa) plajının harika kumsalında güneşlenebilir, Kral Mezarlıklarının fotoğraflarını rehberlerin sunumuyla çekebilir ve çamur banyolarının kaplıcasında dinlenebilirsiniz.

 

Turlarımız Marmaris'in en güzel tekneleriyle saat 09.00 da başlar. Sizleri teknelere götürecek servislerimizden yararlanabilirsiniz. Dalyana ulaştığımızda sizleri karşılayan küçük nehir teknelerinde rehberler eşliğinde, sazlıkların arasında kısa bir turdan sonra 8 km uzunluğundaki Kaplumbağa plajının muhteşem kumundan ve iki tarafındaki tatlı ve tuzlu suyundan 1 buçuk saat boyunca yararlanabilirsiniz.

 

Daha sonra M.Ö. 4. yüzyılda Lidyalılar tarafından kayalara oyularak inşa edilen Kral Mezarlıklarında rehberlerin sunumu eşliğinde yarım saat fotoğraf ve tarihi bir molamız olacaktır. Ve sonunda kükürtlü kaplıcalarının sağlıklı olduğu bilinen ünlü Çamur banyolarında 1 saatlik bir moladan sonra büyük teknelerimizle Marmaris'e dönüş yolundayız. Marmaris'e dönüş saatimiz 19.30 civarıdır.

 

Süre:

10 saat (her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında)

 

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00