• +90 505 057 84 86

Pamukkale Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Pamukkale Turu

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Kültür Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Marmaris'ten, Türkiye'nin en ünlü doğal güzelliklerinden Pamukkale'ye günlük bir gezi ile giderek keyifli bir seyahat ve eğlenceli bir aktivitede bulunabilirsiniz.

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Pamukkale Turu Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Ücretsiz otobüs, otelden servisle alma, otele servisle geri bırakma, sigorta, kahvaltı, öğle yemeği, rehberlik, giriş ücretleri.

Marmaris'ten Pamukkale'ye eğlence, macera, tarih ve sağlık dolu bir yolculuk için hazır mısınız?

Sadece Türkiye'de değil dünyaca ünlü, bu doğa harikasını Marmaris'ten günlük turlarımıza katılarak ziyaret edebilirsiniz. Binlerce yıllık kireçtaşı oluşumlarının minerallerle birleşerek oluşturduğu traventerleri görebilir, sağlık bakımından doktorlarca tavsiye edilen kaplıcalarda yüzebilirsiniz.

Roma İmparatorluğu'nun en önemli entelektüel, sanatsal, dini ve ticari merkezlerinden biri olan, M.Ö. 190 yıllarında kurulmuş olan Hierapolis'i ve amfi tiyatrosunu gezebilir ve hatta Kleopatra havuzunda yüzebilirsiniz. Ayrıca Hierapolis tepelerinin arkasındaki St. Philip tapınağını da ziyaret bu turumuzda mümkün.

 

Kısacası Tarih ve Doğa harikalarının bir bütünü olan Pamukkale turumuz sizi hayran bırakacaktır. Antik şehir ve müze giriş ücretleri, otelden alınış ve bırakma, tur rehberleri, kahvaltı ve öğle yemeği fiyata dahildir.

 

Tur Programı

Tur Programı

Tarih ve Doğa harikalarının bir bütünü olan Pamukkale turumuz sizi hayran bırakacak. Antik şehir ve müze giriş ücretleri, otelden alınış ve bırakma, tur rehberleri, kahvaltı ve öğle yemeği fiyata dahildir.

 

Süre:

14 saat (Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi günleri 06:30 - 20:30 saatleri arasında)

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00