• +90 505 057 84 86

King Sezar Vip Tekne Turu--70 TL

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

King Sezar Vip Tekne Turu--70 TL

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Tekne Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Marmaris Tekne Turu süresince çevre koy ve adaların berrak sularında mavi tur yapıp, konforlu bir yolculukla masmavi sularda yüzme keyfini yaşayabilirsiniz.Marmaris' in masmavi koylarında konforlu bir yolculuk ve yüzme eğlencesi: Tekne

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

King Sezar Vip Tekne Turu--70 TL Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Otelden servis ile alma, otele servis ile geri bırakma, sigorta, öğle yemeği (tavuk, et, salata, makarna), tüm yerli ve hafif içkiler ücrete dahildir. (Efes bira, votka, şarap, kola, gazoz, su)

 

Marmaris' in berrak koylarını bir bir keşfetmek ve masmavi sularında serinlemeye var mısınız?

Marmaris ve çevre koylara yapılan ve "Lazy Day Out Boat Trip" olarak da adlandırılan günlük Marmaris Tekne Turları; Marmaris tatilinizde mutlaka yapmanız tavsiye edilen aktivitelerden.

 

Marmaris Tekne turu süresince çevre koy ve adalar olmak üzere başta Dalyan, Ekincik, Cennet Adası, Bedir Adası, Turunç Koyu, Çiftlik Koyu ve Fosforlu Mağara ziyaret edilmekte. Mola zamanlarında berrak denizde yüzme imkanı mevcut. Turlara yeme ve içme de dahil. Sabah başlayan turlar akşam üzeri tamamlanıyor.

 

 

 

Tur Programı

Tur Programı

Marmarisin en güzel koylarında bütün gün yüzmek, güneşlenmek istemez miydiniz? Teknenin üst katında güneşlenerek, Marmaris'i çevreleyen kristal renkli sulara sahip koyları, plajları görmek için herşey dahil koy turlarımıza katılabilirsiniz.

 

Gezimiz saat 10.30 'da başlar ve sırasıyla Akvaryum ve Yeşil deniz koyları, Cennet Adası, Balık Çiftliği, Renkli Mağara gezilir. Ayrıca Turunç Köyü'nde dinlenip güneşlenebilir ve çarşıyı ziyaret edebilirsiniz. Turumuzda lezzetli bir barbekü öğle yemeği, şezlong ve tur rehberi mevcuttur. Öğle yemeği ve alkollü-alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Marmaris'in muhteşem mavi ve yeşilinin tadına bu turda varabilirsiniz.

 

Süre:

7 saat (her gün 10:00 - 17:00 saatleri arasında)

 

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00