• +90 505 057 84 86

Sedir Adası Tekne Turu--70 TL

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Sedir Adası Tekne Turu--70 TL

, Marmaris Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Tekne Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Sedir Adası, diğer bir ismiyle Kleopatra Plajı, mutlaka görülmesi gereken tatil yerlerdenin birisi. Kleopatra Plajı, altın sarısı kumsalı ve denizi ile sizi bekliyor!

£ 0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Sedir Adası Tekne Turu--70 TL Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Otelden servis ile alma, otele servis ile geri bırakma, sigorta, öğle yemeği,rehberlik, kleopatra plajına ücretsiz giriş.

Kleopatra plajında güneşlenirken aynı zamanda 1000 yıl öncesinin tarihine dokunmak ister misiniz?

Aslında bir efsane adasıdır Sedir Adası. Ve bir efsaneye göre, adadaki kumlar M.Ö 1000 yıllarında Mısır kraliçesi Kleopatra için sevgilisi Antonius tarafından 50 den fazla büyük gemiyle Mısır’dan getirilmiş. Çapları 1 milimetreden daha küçük olan ve her biri neredeyse aynı büyüklükte olan bu harika kum tanecikleri adeta balık yumurtalarını andırıyor. Bu doğa harikasında uzanıp güneşlenirken tarih ile bütünleşebilirsiniz.

 

Cennetten bir parça olan Gökova Körfezi'ni gezip size yaşam katacak havasını solumaya ne dersiniz?

 

Gökova denen cennette gezinirken ta diplerde neredeyse körfezin en sonunda antik Kedrai adasını bulursunuz. Heksapolisin en ilginç ve farklı kent devleti Kedrai adası ve çevresidir.

 

Uzun zaman Dor hakimiyetinde kalan Sedir Adaları, sığ ve beyaz kumlu cova mavisi suları, içinden zeytin ağacı fışkıran antik tiyatrosu, Kleopatra'nın yüzdüğü eşi olmayan bir kum formu barındıran ünlü plajı ve benzersiz havası ile size tarifsiz duygular yaşatacak.

 

Tur Programı

Tur Programı

Muhteşem "Gökova Körfezi" ve Kleopatra Adası'nda özel bir kumsalda uzanıp güneşlenmeye ne dersiniz? Küçük koylar, güzel manzara ve Kleopatra Adası antik kalıntıları inanılmaz bir deneyim.

Marmaris'e sadece 12 km. uzaklıkta olan ve Uluslararası koruma altında bulunan Gökova Körfezinin muhteşem koylarına düzenlediğimiz turda Antonius'un Kleopatra için Mısırdan gemilerle getirttiği özel ultra-beyaz kumlara sahip Kleopatra plajına ahşap teknelerimizle gidebileceksiniz.

Süre:

7 saat (her gün 10.00 - 17.00 saatleri arasında)

Erken rezervasyon otelleri, turlar ve diğer tatil fırsatları fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı marmaristrips.com!

Sorularınız mı var?

+905068838633

info@marmaristrips.com

Hafta içi 09:00-18:00